השירותים שלנו

// הרצאות וסדנאות להורים ולאנשי חינוך

הרצאות וסדנאות אופטימיות ומעשיות ששמות דגש על ההזדמנויות של גיל ההתבגרות, על מערכת יחסים קרובה בין מתבגרים להורים ובעיקר - על מה "כן", על מה "יש" ועל מה "עוד".
גיל ההתבגרות הוא תקופה ארוכה מדי בכדי "לשרוד" אותה, או רק לתת לה "לעבור".
זאת תקופה שהילדים חווים את החיים במלוא עוצמתם ולנו, המבוגרים, יש הזדמנות להיות שם איתם ולצידם.
אנחנו רק צריכים לרצות ולהתאמן איך לעשות את זה.
ההרצאות קלילות (יחסית כמובן :-)) ומשלבות ידע מחקרי, טיפים מעולם האימון האישי ודוגמאות מחיי היומיום.

תמצית של הרצאה ניתן לראות כאן.

המלצות ממשתתפים בהרצאות: 

"בהרצאתה, רותי מצליחה להעביר באופן קליל ובהומור מקסים, מסרים חשובים ומחדשים. 
ההרצאה מפתיעה, שכן אינה חוזרת על האמירות, שאנו רגילים לשמוע על גיל ההתבגרות.
רותי מציגה, זוית חדשה ומרעננת לגבי בני הנוער שלנו, הרצון שלהם והיכולת שלנו לפתח ולקיים איתם יחסים טובים בבית. לקחתי טיפים מההרצאה והתחלתי ליישם כבר עכשיו, עם המתבגרת המתחילה שלי. ממליצה בחום להורים שרוצים להתחבר עם המתבגרים שלהם"

"אני מגיעה מהתחום. חיפשתי מקום להרחיב את הידע. מצאתי! הרצאה מעמיקה, מצחיקה, אחרת ובעיקר אופטימית. ממליצה מאד לכל מי שרוצה להבין מה ולדעת איך!"

"הרצאה חכמה, משעשעת ומעשירה של מרצה מקסימה אשר שמה באור שפוי את גיל ההתבגרות וכל מה שעובר עליהם (ועלינו...) ואיך להתמודד עם כל זה. מומלצת בחום רב לאלה שגיל ההתבגרות של ילדיהם עומד לפיתחם ואלה שנמצאים בעיצומו"

"היכולת המופלאה של רותי לדבר על הקשיים היומיומיים שלנו עם המתבגרים בכל כך הרבה הומור ולהחזיק בקלילות חדר שלם באוירה אינטימית, משתפת וכיפית, היא שהפכה את הערב לחוויה שווה ומעשירה!"

"ההרצאה היתה נעימה, קולחת, ומתובלת בהומור. רותי השכילה להביא נקודת מבט אחרת על גיל ה"טיפש עשרה" המורכב, ועל חשיבות התפקיד ההורי בגיל רגיש זה. בהחלט חומר למחשבה, לאימון ולשינוי"

"הרצאה שהיא משב רוח רענן להורים למתבגרים! רותי מציעה הסתכלות חדשה עם עצות מעשיות לנחמה ברגעי הקושי, ביחד עם ניסיון אישי והרבה אהבה"

"הרצאה חווייתית מלאת קסם, הומור וקלילות לכל הורה המתמודד עם אתגר גיל ההתבגרות"

"בהרצאה קצרה גרמת לי להתאהב מחדש במתבגרת שלי ולשנות את גישתי לגיל הנהדר הזה (לפני ההרצאה הגיל היה קצת פחות נהדר...) המידע, הסיפורים האישיים המצחיקים והתובנות ששיתפת בהם, סיפקו ראיה שונה עבורי על גיל ההתבגרות. הכלים שנתת מעשיים לכל גיל, פשוטים להבנה וליישום. נהנתי מכל דקה! הרצאה מומלצת לכל מי שמתחיל/חזק בתוך גיל ההתבגרות של ילדיו"

 

// פרוייקט בונדינג אורבני/ארגוני

סדרה של פעילויות מקרבות שמתרחשות במרחב העירוני באמצעות שימוש בתשתיות קהילתיות – בתי נוער, מרכזים קהילתיים, מתנסים וכד'.
המפגשים מונחים בשיתוף פעולה עם מומחי תוכן ומסובסדים ע"י הרשות המקומית/ארגון עסקי.
המומחיות שלנו היא להתאים את התכנים למרחב הקהילתי שבהם הם מתרחשים ולהשתמש בתשתיות קיימות.
פרוייקט זה מחזק את תחושת השייכות הן ברמה המשפחתית והן ברמה הקהילתית והארגונית.

התכנים ומספר המפגשים ניתנים להתאמה. 

המלצות ממשתתפים בסדנאות: 

"המפגשים יוצרים לנו הזדמנות להיות ביחד לבד. בתוך חלון הזמן הזה אנחנו מקבלות כלים לתקשורת טובה ונעימה, קצת מעבר ל׳איך היה בבי׳ס?׳ וקצת פחות מ׳אמא את חופרת׳. זה מזכיר לי שלפעמים פשוט להיות ביחד ולעשות משהו פותח ערוץ חיוני ביני לבין הבנות שלי, כך שכשהן ירצו לדבר ולשתף הן ידעו שאני כתובת טובה לזה"

"גם כשכל זוגות ההורה-ילד סביבנו, אנחנו מרגישות שהפעילויות נתפרו במיוחד עבורנו ולחיזוק הקשר בינינו. וזה עובד כל פעם מחדש"

"ממש מתנה. שעתיים של תענוג עם המתבגר שלי. בלי חפירות, פשוט לעשות ולהיות"

"כאשר קיבלתי את הפרסום על הפרוייקט, מיד נדלקתי וידעתי שזו הזדמנות מיוחדת וחד פעמית לפעילות זוגית של ביתי הבכורה שמתבגרת. אנחנו מחכות למפגשים שמהווים אתנחתא בשבילנו משיגרת היומיום ומקצוות מצב הרוח של המתבגרת , רגע של זמן איכות שמחבר ומקשר אותנו דרך פעילויות שלא היינו עושות באופן עצמאי. וגם פגשנו והכרנו עוד זוגות של הורים ומתבגרים, דבר שתורם רבות לחוויה הכללית"

"המפגשים מגוונים, מועברים באוירה קלילה, עם הומור ומצב רוח טוב, ואחד הדברים שהופכים אותם לכל כך מוצלחים זה שרותי מצליחה להעביר מסרים חשובים ומחדדי מחשבה בלי הרבה מילים, או בלשון הבת שלי 'חפירות'.  אנחנו נשארות עם טעם של עוד אחרי כל פגישה. אנחנו רוצות עוד מהמפגשים האלה וגם עוד זמן איכות שלנו, שקשה לצור בשגרת החיים האינטנסיבית בה אנו חיים"

"פרוייקט בונדו מהווה עבורי שילוב נדיר של חוויות יוצאות דופן יחד עם בתי המתבגרת, זמן איכות אמיתי ובריחה מהמסכים ומהשיגרה. רותי משרה אוירה נעימה ופתוחה, וכל אחד מהמשתתפים מוצא את מקומו בכל פעילות. תודה רבה!